kluby
Klub W-Z
Klub W- Z to miejsce równie popularne i uczęszczane jak trasa, której zawdzięcza swą nazwę… czy może nazwa pochodzi od ciasteczka – wuzetki? Tego nie jesteśmy pewni. Wiemy natomiast, że jest to jedno z największych i najbardziej zwiariowanych miejsc we Wrocławiu.
Kontakt:
pl. Wolności 7 Wrocław
Tel. +48 (71) 7900033
Fax. +48 (71) 7900033
link
 
Opium Club
Opium to dość duży klub położony niedaleko Wrocławskiego Rynku, w którym znajdziemy wszystko, co umożliwi nam dobrą zabawę. Schodząc w dół szerokimi schodami, trafimy do przestrzennego wnętrza, w którym ceglastoczerwone ściany tworzą doskonały kontrast z mocnym światłem i dekoracją.
Kontakt:
ul. Wita Stwosza 12
Tel. +48 (71) 3430583
 
No Name Club
Klub o nazwie No Name, ukryty w bramie przy ulicy Wita Stwosza - wszystko to brzmi dosyć tajemniczo. Tym bardziej zaskoczy nas wesoły i swobodny klimat tego miejsca! W każdy weekend gromadzi się tu mnóstwo ludzi by odpocząć po stresującym tygodniu i po prostu świetnie się pobawić.
kontakt:
ul. Wita Stwosza 16 Wrocław
Tel. +48 (71) 3432140
link
 
Manana Cafe
Manana stała się już czymś w rodzaju legendy – to pierwszy wrocławski klub z ambicjami, przyjazny artystom i studenckiej braci. W bramie przy ulicy Mikołaja natkniemy się najpierw na duży ogródek z wiklinowymi stołami, w którym można spokojnie podyskutować przy piwie. Natomiast prawdziwa zabawa zacznie się, gdy wejdziemy na pierwsze piętro, do wnętrza lokalu: świetny wystrój, utrzymany w energetyzujących czerwieniach i pełen dowcipnych szczegółów
Kontakt:
ul. sw. Mikolaja 11 Wrocław
Tel. +48 (71) 3434370
 
Dziewiąta Brama
Dziewiąta Brama znajduje się w samym środku miasta, na Rynku Głównym, i jest piekielnie dobrym miejscem na weekendową imprezę. Jak to zwykle bywa we Wrocławiu, by znaleźć się na miejscu, trzeba zejść do podziemia - tutaj w oparach dymu i świetle stroboskopów będziemy świetnie się bawić do samego rana.
Kontakt:
Rynek Główny 39/40 Wrocław
Tel. +48 (71) 3439295
 
Senso Club Dance
Po Mielnie, Wrocław to drugie miasto, w którym otwarto kolejny lokal należący do sieci dyskotek Senso Dance Club. Wyjątkowością wrocławskiej edycji klubu jest przede wszystkim lokalizacja w Dworcu Świebodzickim na Placu Orląt Lwowskich. Miejsce to uległo totalnej reorganizacji i w kompletnie nowej, luksusowej odsłonie przyciągnie niejednego amatora nocnego imprezowania we Wrocławiu.
Kontakt:
pl. Orlat Lwowskich 20 Wrocław
Tel. (0) 602601094
link
 


Sonda

Jaki preferujesz alkohol?