Portal drineczki.pl jest portalem poświęconym przyrządzaniu drinków oraz imprezom i lokalom, w których można wypić dobrze zrobione koktajle. Dzięki dużej bazie koktajli alkoholowych i lokali oraz na bieżąco aktualizowanym newsom o imprezach, nasz portal odnotowuje bardzo szybki wzrost liczby odwiedzających nas regularnie użytkowników oraz wzrost pozycji w dostępnych na polskim rynku wyszukiwarkach internetowych.


Nasza oferta reklamowa na serwisie drineczki.pl skierowana jest przede wszystkim do celów kampanii brandingowych. Jeżeli chcesz kształtować lub utrwalać wizerunek swojej marki wśród pełnoletnich użytkowników Internetu zainteresowanych dobrymi alkoholami oraz imprezami i klubami, to nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie.

Proponowane przez nas formy reklamowe będą towarzyszyć użytkownikom naszego serwisu podczas całego pobytu na drineczki.pl.

Proponowane formy reklamowe wraz z ceną (aktualną od 1 lutego 2009 roku):

 

Billboard (górna belka)

rozmiar: wysokość 100 px., szerokość: do 800 px., waga: do 30 kB.

cena: tydzień - 650 zł + VAT, miesiąc - 2 300 zł + VAT.


Skyscrapper (prawa/lewa kolumna)

rozmiar: wysokość do 600 px., szerokość do 160 px., waga do 30 kB.

cena: tydzień - 600 zł + VAT, miesiąc - 2 200 zł + VAT.

 

Jesteśmy także otwarci na inne propozycje reklam na naszym serwisie jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej napisz do nas na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy. Odpowiemy na każdą wiadomość.

 

Sonda

Jaki preferujesz alkohol?