kluby
Oranżada
Oranżada urzeka swym nowoczesnym, industrialnym, profesjonalnie zaprojektowanym wnętrzem oraz niepowtarzalnym kameralnym klimatem. Dwie sale, duża, z dobrze zaopatrzonym barem i mała, bardzo kameralna w głębi klubu sprawią, że każdy znajdzie dla siebie przytulny kąt. Wygodne skórzane kanapy i świetne drinki pomogą zrelaksować się i nastroją pozytywnie.
Kontakt:
Łódź Śródmieście, Piotrkowska 67
Tel. 601 14 20 12
 
Music Bar
Music Bar to przytulny klub muzyczny usytuowany w samym centrum Łodzi. Na clubbingowej mapie Łodzi istnieje już ponad 5 lat. W tym czasie za konsoletą klubu stanęły gwiazdy światowego formatu muzyki electro, house oraz breakbeat.
Kontakt:
Łódź Śródmieście, pl. Komuny Paryskiej 6
Tel. 664090563
Godz. otwarcia: od 22 00 do 6 00
link
 
Czekolada

Klub i restauracja kryjące się pod nazwą czekolada, stworzono przy uciesze koneserów rozkoszujących się smakiem życia, nieskrępowanej zabawy i miłości. Pełen przytulnych zakamarków wnętrze utrzymane w tonacji złoto-czekoladowej oddaje smak dekadencji i wyrafinowanego luksusu.

Kontakt:
Łódź, Piotrkowska 55
Tel. (042) 6306020

link

 
Ego
Nowe miejsce imprezowe, w samym centrum Łodzi przy ulicy Piłsudskiego 14 rozpoczyna swoją działalność już 13 grudnia 2008 roku. Ambicją twórców „Ego" jest stworzenie ekskluzywnego klubu będącego połączeniem klasyki wystroju z nowoczesnymi trendami w dziedzinie klubowego oświetlenia i nagłośnienia. Wyświetlacze plazmowe, krystalicznie brzmiący soundsystem czy ruchome głowy kontrastować będą ze złotymi ornamentami, bogato ozdobionymi abażurami czy wręcz z barokową w formie fontanną.
Kontakt:
Łódź Centrum, al. Piłsudskiego 14
Tel. 501-699-434
Godz. otwarcia: od 21 00 do osta. klij.
link
 
Wytwórnia
W dawnych halach zdjęciowych łódzkiej Wytwórni Filmów Fabularnych realizowany jest największy łódzki projekt artystyczny. Klub Wytwórnia zaprasza fanów rocka, koneserów jazzu oraz wielbicieli teatru. Wytwórnia nieustannie zmienia swój charakter. Jednego wieczoru jest klubem koncertowym, drugiego sceną teatralną, następnego nastrojowym pubem.
Kontakt:
Łódź, Łąkowa 29
Tel. 42 639 55 01
link
 
Rezydencja

W trzech pomieszczeniach, które zajmują łącznie 200 m, mieści się utrzymana w ciepłych kolorach kawiarnia (na parterze) oraz bardziej mroczna sala klubowa i chilloutowa, będąca zarazem salą ekspozycyjną (na piętrze). Lokal stawia na estetykę i dbałość o klimat. Rezydencja ma ambicję być nie tylko przybytkiem tanecznym, pragnie łączyć działalność klubową z galeryjną.

Kontakt:
Łódź Śródmieście, Piotrkowska 80
Tel. 0-516-099-985
Godz. otwarcia: od 21.00 do 6.00

link

 


Sonda

Jaki preferujesz alkohol?