Imprezy w lokalach
Nneka
Nneka to czarnoskóra wokalistka i poetka soul. Podobnie jak Ayo ma korzenie afrykańskie - urodziła się w Nigerii, a na stałe mieszka w Niemczech. Jej debiutancki album Victim of Truth (2005), brytyjski Sunday Times określił mianem ‘równie dobrego, co The Miseducation of Lauryn Hill’. Nneka podobnie jak Lauryn Hill z okresu The Fugees, w swoje rymy wplata ciepłe soulowe wokalizy i afrykańskie motywy muzyczne. Dziś jest jedną z ważniejszych i bardziej znanych reprezentantek sceny soul w Europie, na głowę bijąc swoich ‘konkurentów’ umiejętnością pisania pięknych melodii i tworzenia harmonii wokalnych.
Data wydarzenia: 2009-04-03 godzina 19:00
Miejsce wydarzenia: Strefa WZ ul. Wolności 7
                                   Wrocław
Wejściówka:
67/79 Pln
 
Zgas
MAGGOTH i SENZGAS jest w tej chwili jednym z najbardziej rozpoznawalnych artystów Wrocławia. Tuż przed Mistrzostwami Świata zaprezentuje najnowszy materiał, z którym wystartuje w Berlinie! Do „beatboxowego jamowania” zaprosił przyjaciół. Zapowiada się Gorący Wieczór Mistrzów!
Dane wydarzenia: 2009-03-29 godzina 20:00
Miejsce wydarzenia: Gumowa Róża Wita Stwosza 32
                                   Wrocław
Wejściówka: 8/10 zł
 
Maggoth i Sen
Zapraszamy wszystkich miłośników dobrych dźwięków 28 marca do klubu ALIVE na thrashowo rockowe zespoły MAGGOTH i SEN!
Data wydarzenia: 2009-03-28 godzina 21:00
Miejsce wydarzenia: Alive Klub Muzyczny ul. Kolejowa 12
                                   Wrocław
Wejściówka: 8 zł (w cenie wstępu 1 piwo)
 
Mate & Children of selassie
Zapraszamy wszystkich miłośników dobrych dźwięków 26 marca do klubu ALIVE na reggaeowy zespoły MATE & CHILDREN OF SELASSIE !

"Mate" to pięciu przyjaciół, którzy grają muzykę, co w ich sercach rośnie. Spotykaliśmy się od wielu lat w najróżniejszych konfiguracjach osobowych i muzycznych. W końcu w roku 2006 uznaliśmy, że razem gra nam się najlepiej i powstało tym samym "Mate".

CHILDREN OF SELASSIE - Kiedy w 2007 roku zaczęła się zajawka na prezenty choinkowe a młodzież zaczęła obliczać fundusze na sylwestra, kiedy ludzie czekali na pierwsze śniegi w powiecie wołowskim to dwójka kumpli siedząc i marznąć w miejskim parku wpadła na pomysł "zbudowania" soundu reggae'owego.
Data wydarzenia: 2009-03-26 godzina 21:00
Miejsce wydarzeni: Alive Klub Muzyczny ul. Kolejowa 12
                                 Wrocław
Wejściówki:
7 zł (w cenie wstępu 1 piwo)
 
Snake charmer i Bunny Hunters
Zapraszamy wszystkich miłośników dobrych dźwięków 21 marca do klubu ALIVE na rockowy koncert SNAKE CHARMER & BUNNY HUNTERS!
Data wydarzenia: 2009-03-21 godzina 21:00
Miejsce wydarzeni:Alive Klub Muzyczny ul. Kolejowa 12
                                Wrocław
Wejściówka: 9 zł (w cenie wstępu 1 piwo)
 
IRA-unplugged
W swojej ponad dwudziestoletniej historii zespół IRA zapewnił sobie ugruntowaną pozycję w gronie absolutnej czołówki polskich wykonawców rockowych.
Dzięki przebojom takim jak "Nadzieja", "Mój dom", "Bierz mnie", "Wiara”, "Parę chwil", czy „Trochę wolniej” IRA na stałe zapisała się w świadomości odbiorców, a dzięki wielkiej energii płynącej ze sceny zasłużyła na miano jednego z najlepiej prezentujących się na żywo zespołów w naszym kraju.
Data wydarzenia: 2009-03-15 godzina 19:00
Miejsce wydarzenia: Strefa WZ Pl. Wolności 7
                                   Wrocław
Wejściówki: 30 / 35 zł
 


Sonda

Jaki preferujesz alkohol?