Imprezy w lokalach
Kruk
O planach koncertowych zespołu mówi Piotr Brzychcy, gitarzysta grupy: "Od października 2008 roku w zasadzie nie koncertowaliśmy. Okazjonalnie wystąpiliśmy jedynie przed Thin Lizzy i dwa razy przy okazji Wielkiej Orkiestry. Byliśmy zajęci nagrywaniem płyty, a później przygotowaniami do trasy. Jesteśmy zatem niesamowicie głodni grania na żywo! Kruk to przede wszystkim zespół koncertowy. Uwielbiamy występować przed publicznością i nie ma dla nas znaczenia, czy na widowni jest kilkadziesiąt osób, czy kilkaset.
Data wydarzenia: 2009-04-03 godzina 18:00
Miejsce wydarzenia:
Progresja ul. Kaliskiego 15a (Bemowo)
                                   Warszawa
Wejściówka:
12/15 Pln
 
The Kolt, Jet Sons
The Kolt
Muzyka THE KOLT to agresywny rock'n'roll z pogranicza punka i psychobilly o garażowym brzmieniu, dla którego ciężko by szukać odpowiedników na polskiej scenie, co pozwala mieć nadzieję, że grupa - podobnie jak formacje, z których znamy jej muzyków zaskoczy słuchaczy porcją nowego brzmienia.
Jet Sons
THE JET-SONS trio z Rzeszowa, grające pierwotnego i dzikiego rock'n'rolla.W chwili obecnej zespół nie gra z gitarą basowa, a z kontrabasem, co znacznie wpłynęło na ich koncertową atrakcyjność. Nagrali również płytę Tribute to Johnny Cash, na której znalazły się polskie wersje największych przebojów gwiazdy country i rockabilly. W 2008 ich wersja piosenki Elvisa Presleya ukazała się na międzynarodowej składance "Corny Elvis".
Data wydarzenia: 2009-03-27 godzina 20:00
Miejsce wydarzenia:
Radio Luxembourg Club ul. Górczewska 67
                                   Warszawa
Wejściówka: 12 Pln
 
O.S.T.R., Sofa
Muzyk, raper, kompozytor, producent, absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi i laureat kilku renomowanych konkursów skrzypcowych. Własne próby z Hiphopem rozpoczął w wieku 12 lat - wtedy jeszcze przy pomocy domowego radiomagnetofonu "Kasprzak". Pierwsze poważne kroki stawiał w ramach łódzkich grup BDC, LWC i Obóz TA. W późniejszym okresie O.S.T.R. działał już solo. O.S.T.R. jest niezwykle żywiołowy na nie ogranicza się do sztywnego repertuaru. Ma powszechną opinię najlepszego polskiego freestyle'owca.
Data wydarzenia: 2009-03-27 godzina 20:30
Miejsce wydarzenia:
Stodoła ul. Batorego 10
                                   Warszawa
Wejściówki:
35/45 Pln
 
Artybishops
Artybishops to najbardziej intrygujący młody polski zespół electro-popowy. Łączy w swoim brzmieniu dynamiczną elektronikę, niezwykły głos Kasi Brzostek i gęste egzotyczne rytmy. Koncerty formacji rozgrzewają publiczność do czerwoności, co współgra z kolorem włosów wokalistki.
Data wydarzenia: 2009-03-21 godzina 22:00
miejsce wydarzenia:
Punkt ul. Koszykowa 55
                                   Warszawa
Wejściówki: wstęp wolny
 
Kasia Kowalska
Kasia Kowalska na najnowszej płycie kreśli muzyczne historie na temat trudnych relacji damsko-męskich. To, co często trudno ubrać w słowa, Kasia zawarła w dziesięciu piosenkach. Teledysk do singlowego utworu "A ty, czego chcesz?"
Data wydarzenia: 2009-03-19 godzina 20:30
Miejsce wydarzenia:
Stodoła ul. Batorego 10
                                   Warszawa
Wejściówka:
40/45/55 Pln
 
Rock N Art

15.03 w klubie Diuna odbędzie sie koncert dwóch warszawskich zespołów: Ostatni Przystanek Postepu oraz Kardamon. Koncert z serii Rock´n´Art.

Data wydarzenia: 2009-03-15 godzina 20:00
Miejsce wydarzenia:
Diuna ul. Dobra 33/35 (Śródmieście)
                                   Warszawa
Wejściówka: 5 Pln
 


Sonda

Jaki preferujesz alkohol?